Історія ліцею

На початку ХХ ст. навчання дітей в с. Підбереззя проводилось у двокласній церковно-приходській школі. З часом двокласна переросла у трьохкласну, а потім у чотирьохкласну. Навчання велося польською мовою. Директором школи був Юзеф Мазуркевич. Ввечері ця школа була як хата-читальня. В 1935 році польською владою було збудоване нове приміщення початкової школи. Після звільнення від німецької окупації в 1944 році школу було реформовано в семирічну і очолив її Мельник В.Я. Для охоплення навчанням дорослого населення в 1947 році було відкрито вечірню школу. В 50-60р.р. директорами школи працювали Ліпінський С.І., Євич А.П., Кравченко А.Н., Жебрис, Пастощук Н.К.

У 1960 році Підберезівську семирічку було рефор-мовано у восьмирічну школу. Навчання проводилось у дві зміни. За рахунок колгоспу було збудовано ще одне приміщення, яке відкрили 1 вересня 1962року. З 1963 по 1971р.р. директорaми школи працювали Козачок С.О. та Богач І.С. Найбільший стаж роботи як керівника Підберезівської школи у Степанюк Л.М., яка працювала завучем і директором школи 23 роки. Одержали свідоцтва про освіту близько 500 учнів.

В 1981 році за ініціативи колишнього випускника, лікаря-хірурга Ганя О.Г. і голови колгоспу Міндюка О.М., розпочали будівництво нинішньої школи. Урочисте відкриття її, як середньої школи, відбулося 1 вересня 1982 року. Вона вміщає 15 навчальних кабінетів, спортзал, актовий зал, бібліотека, методичний кабінет, кабінет психолога, кабінет виховної роботи, їдальня, музей Бойової Слави, музей історії школи.